Реле напруги DigiTOP V-protector VP-40A M2W
Фото 13 |
DigiTOP V-protector VP-40A M2W |
|
Біла індикація. Використання конструкції мідної шини перетином в 16 мм2 дозволяє забезпечити безпечний транзит нуля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DigiTOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DigiTOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DigiTOP V-protector VP-40A M2W
Усі ціни 8 →Реле напряжения DigiTOP VP-40А M2W (2 модуля, термозащита) 00-00010945 | 1 250 грн. |
Реле напруги Digitop VP-40A M2W | 1 247 грн. |
Реле напруги DigiTOP VP-40A M2W | 982 грн. |
Реле напруги DigiTOP VP-40А M2W (2 модулі, термозахист) | 1 250 грн. |
Реле напруги DigiTOP VP-40A M2W | 1 190 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації DigiTOP V-protector VP-40A M2W
Ціни на DigiTOP V-protector VP-40A M2W |
---|---|---|---|---|
DigiTOP V-protector VP-20A M2W | від 888 грн. | 4 пропозиції | ||
DigiTOP V-protector VP-25A M2W | від 958 грн. | 4 пропозиції | ||
DigiTOP V-protector VP-32A M2W | від 910 грн. | 5 пропозицій | ||
DigiTOP V-protector VP-40A M2W | від 982 грн. | 8 пропозицій | ||
DigiTOP V-protector VP-50A M2W | від 1 254 грн. | 6 пропозицій | ||
DigiTOP V-protector VP-63A M2W | від 1 279 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →