Багатофункціональний реле DigiTOP VA-protector VA-50A M2W
Фото 9 |
DigiTOP VA-protector VA-50A M2W |
|
Біла індикація. TrueRMS. Використання конструкції мідної шини перетином в 16 мм2 дозволяє забезпечити безпечний транзит нуля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DigiTOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DigiTOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DigiTOP VA-protector VA-50A M2W
Реле напруги з контролем струму DigiTOP VA-50A M2W | 1 416 грн. |
Реле напруги з контролем струму DigiTOP VA-50A M2W | 1 888 грн. |
Реле напруги з контролем струму DigiTOP VA-50A M2W з термозахистом (VA-50A | 1 573 грн. |
Модификації DigiTOP VA-protector VA-50A M2W
Ціни на DigiTOP VA-protector VA-50A M2W |
---|---|---|---|---|
DigiTOP VA-protector VA-32A M2W | від 1 010 грн. | 4 пропозиції | ||
DigiTOP VA-protector VA-40A M2W | від 1 277 грн. | 4 пропозиції | ||
DigiTOP VA-protector VA-50A M2W | від 1 416 грн. | 3 пропозиції | ||
DigiTOP VA-protector VA-63A M2W | від 1 556 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →