Реле напруги DigiTOP V-protector VP-63A M2R
Фото 4 |
DigiTOP V-protector VP-63A M2R |
|
Червону індикацію. TrueRMS. Використання конструкції мідної шини перетином в 16 мм2 дозволяє забезпечити безпечний транзит нуля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DigiTOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DigiTOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DigiTOP V-protector VP-63A M2R
Усі ціни 9 →Реле напряжения DigiTOP VP-63А M2R (2 модуля, термозащита) 00-00010949 | 1 456 грн. |
Реле напруги Digitop VP-63A M2R | 1 456 грн. |
Реле напруги DigiTOP на DIN-рейку VP-63A M2R 2 Модуля на дін рейці 0000002 | 1 245 грн. |
Реле напруги DigiTOP VP-63A M2R | 1 271 грн. |
Реле напруги DigiTOP VP-63А M2R (2 модулі, термозахист) | 1 456 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації DigiTOP V-protector VP-63A M2R
Ціни на DigiTOP V-protector VP-63A M2R |
---|---|---|---|---|
DigiTOP V-protector VP-20A M2R | від 840 грн. | 4 пропозиції | ||
DigiTOP V-protector VP-25A M2R | від 803 грн. | 8 пропозицій | ||
DigiTOP V-protector VP-32A M2R | від 843 грн. | 10 пропозицій | ||
DigiTOP V-protector VP-40A M2R | від 950 грн. | 9 пропозицій | ||
DigiTOP V-protector VP-50A M2R | від 1 045 грн. | 8 пропозицій | ||
DigiTOP V-protector VP-63A M2R | від 1 245 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →