Велосипед Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 21
Фото 4 |
Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 21 рама 19"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 21
Усі ціни 8 →Велосипед AL 29" Discovery BAION AM DD 21" хакі 2024 (OPS-DIS-29-196) | 9 032 грн. |
Discovery Велосипед Discovery BASTION 29" размер XL рама 21 2024 Хаки OPS- | 7 862 грн. |
Велосипед Discovery Bastion AM DD 29" 21" AL 2024 Хакі (OPS-DIS-29-196) | 8 681 грн. |
Велосипед Discovery Bastion AM DD 29" 21" AL 2024 Хаки (OPS-DIS-29-196) OP | 9 032 грн. |
Велосипед Discovery Bastion AM DD 29" 21" AL 2024 Хакі (OPS-DIS-29-196) OP | 9 032 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 21
Ціни на Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 21 |
---|---|---|---|---|
Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 19 | від 8 681 грн. | 20 пропозицій | ||
Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 21 | від 7 862 грн. | 8 пропозицій |