Велоліхтар Lezyne Macro Drive 1300XL (4712806 002534)
Фото 7 |
Lezyne Macro Drive 1300XL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Macro Drive 1300XL
Усі ціни 29 →Комплект світла Lezyne MACRO DRIVE 1300XL /STRIP PRO PAIR (чорний) 4712806 | 4 800 грн. |
Фара Lezyne Macro Drive 1300XL черный 4712806 002527 | 3 520 грн. |
Фара Lezyne MACRO DRIVE 1300XL REMOTE LOADED Черный Y13 4712806 002558 | 4 000 грн. |
Комплект світла Lezyne MACRO DRIVE 1300XL /STRIP PRO PAIR (чорний) 4712806 | 4 800 грн. |
Комплект фар Lezyne MACRO DRIVE 1300XL / STRIP PRO PAIR 1300/300 люменов Y | 4 800 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →