Велосипед Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 19
Фото 4 |
Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 19 рама 19"рама 21" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 19
Усі ціни 20 →Велосипед AL 29" Discovery BAION AM DD 19" сріблясто-жовтогарячий (м) 2024 | 9 032 грн. |
Discovery Велосипед Discovery BASTION 29" размер L рама 19 2024 Хаки OPS-D | 9 032 грн. |
Велосипед Discovery Bastion AM DD 29" 19" AL 2024 Сріблясто-помаранчевий ( | 8 681 грн. |
Велосипед Discovery Bastion AM DD 29" 19" AL 2024 Серо-черный (OPS-DIS-29- | 9 032 грн. |
Велосипед Discovery Bastion AM DD 29" 19" AL 2024 Сріблясто-помаранчевий ( | 9 032 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 19
Ціни на Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 19 | від 8 681 грн. | 20 пропозицій | ||
Discovery Bastion AM DD 29 2024 frame 21 | від 7 862 грн. | 8 пропозицій |