Мікрофон DJI Mic 2 (only mic)
Відео 31Фото 16 |
DJI Mic 2 (only mic) |
|
Запис у 32-bit Float. Вбудована система інтелектуального шумоподавлення. Пам'ять на 14:00 запису. Трансмітер без ресивера можна підключити як самостійний пристрій Osmo Pocket 3 або Osmo Action 4 через Bluetooth.
Розширена комплектація: DJI Mic 2 (2TX + 1RX + Charging Case), базова комплектація: DJI Mic 2 (1TX + 1RX)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Mic 2 (only mic)
Усі ціни 8 →Микрофон Передатчик Dji Mic 2 Transmitter Pearl White (CP.RN.00000329.01) | 5 905 грн. |
DJI Mic 2 Transmitter Pearl White (CP.RN.00000329.01) | 5 750 грн. |
DJI Mic 2 Transmitter Pearl White (CP.RN.00000329.01) mj-062238 | 6 562 грн. |
Передавач радіосистеми DJI Mic 2 Transmitter Pearl White (CP.RN.00000329.0 | 5 999 грн. |
Передавач радіосистеми DJI Mic 2 Transmitter Pearl White (CP.RN.00000329.0 | 5 732 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мікрофона DJI Mic 2 (only mic):
- Час роботи із зарядним кейсом – до 18 год (кейс не постачається у базовій комплектації)
- Час зарядки ресівера та трансмітера – 70 хв; зарядного кейсу – 2 год 40 хв
РекомендуємоПорівняти в таблиці →