Радіосистема DJI Mic 2 (2 mic + 1 rec + charging case) (CP.RN.00000324.01)
Відео 31Фото 4 |
DJI Mic 2 (2 mic + 1 rec + charging case) |
|
Запис у 32-bit Float. Вбудована система інтелектуального шумоподавлення. Пам'ять на 14:00 запису. Трансмітер без ресивера можна підключити як самостійний пристрій Osmo Pocket 3 або Osmo Action 4 через Bluetooth.
Базова комплектація: DJI Mic 2 (1TX + 1RX), тільки трансмітер: DJI Mic 2 Transmitter
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Mic 2 (2 mic + 1 rec + charging case)
Усі ціни 33 →Радиосистема DJI Mic 2 (CP.RN.00000325.01) CP.RN.00000325.01 | 18 225 грн. |
Мікрофон DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + Charging Case) | 16 990 грн. |
Микрофон Микрофонная радиосистема Dji Mic 2TX+1RX (CP.RN.00000197.01/CP.RN | 11 799 грн. |
DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX) (6941565971364) | 15 150 грн. |
Мікрофонна радіосистема DJI Mic 2 2TX+1RX (CP.RN.00000325.01) | 15 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мікрофона DJI Mic 2 (2 mic + 1 rec + charging case):
- Час роботи із зарядним кейсом – до 18 год.
- Час зарядки ресівера та трансмітера – 70 хв; зарядного кейсу – 2 год 40 хв
РекомендуємоПорівняти в таблиці →