Радіатор опалення DJOUL 22 300x1200
від 2 844 до 4 371 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 300x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 300x1200
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1200 (бічне підключення) | 3 392 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x1200 бічне підключення DJ223012 | 3 357 грн. |
DJOUL 22 тип 300x1200 (бічне підключення) 44329 | 2 844 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 300x1200 низ | 3 535 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1200 (нижнє підключення) | 4 264 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо