Радіатор опалення DJOUL 22 300x1100
від 2 636 до 4 104 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 300x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 300x1100
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1100 (бічне підключення) | 3 133 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x1100 бічне підключення DJ223011 | 3 162 грн. |
DJOUL 22 тип 300x1100 (бічне підключення) 44328 | 2 636 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 300x1100 низ | 3 320 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1100 (нижнє підключення) | 3 997 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо