Радіатор опалення DJOUL 22 300x1800
від 4 086 до 5 962 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 300x1800
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1800 (бічне підключення) | 5 160 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x1800 бічне підключення DJ223018 | 4 877 грн. |
DJOUL 22 тип 300x1800 (бічне підключення) 44332 | 4 086 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 300x1800 бок | 4 265 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1800 (нижнє підключення) | 5 893 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо