Радіатор опалення KALITE 22VK 300x1800
Фото 4 | від 4 356 до 5 400 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Туреччина |
Модифікації KALITE 22VK 29
Характеристики
KALITE 22VK 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KALITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KALITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KALITE 22VK 300x1800
Сортувати
KALITE 22 низ/справа 300х1800 (без INNER) | 5 192 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 низ/справа 300х1800 (без INNER) | 4 473 грн. |
KALITE 22 низ/справа 300х1800 (без INNER) | 4 356 грн. |
Радіатор сталевий панельний Kalite 22 низ/праворуч 300x1800 (без Inner) 12 | 5 192 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 низ/справа 300x1800 (без INNER) 0000 | 4 673 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 низ/праворуч 300х1800 (без INNER) | 5 400 грн. |
Закрити
Рекомендуємо