Радіатор опалення DJOUL 22 500x1200
від 3 836 до 4 782 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 500x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 500x1200
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1200 (бічне підключення) | 4 170 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x1200 бічне підключення DJ225012 | 4 250 грн. |
DJOUL 22 тип 500x1200 (бічне підключення) 44346 | 3 836 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 500x1200 (нижнє підключення) | 4 782 грн. |
DJOUL 22 тип 500x1200 (нижнє підключення) 44470 | 4 323 грн. |
Закрити
Рекомендуємо