Радіатор опалення DJOUL 22 500x400
від 1 548 до 2 431 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 500x400
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 500x400 (бічне підключення) | 1 806 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x400 бічне підключення DJ225040 | 1 718 грн. |
DJOUL 22 тип 500x400 (бічне підключення) 44355 | 1 548 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x400 низ | 2 140 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 500x400 (нижнє підключення) | 2 417 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x400 нижнє підключення DJ220540 | 2 431 грн. |
DJOUL 22 тип 500x400 (нижнє підключення) 44479 | 2 050 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x400 бок | 1 620 грн. |
Радіатор сталевий Djoul 22 тип 500х400 нижнє підключення | 2 279 грн. |
Закрити
Рекомендуємо