Радіатор опалення Thermo Alliance 22K 500x400 (TA22500400K)
Фото 6 | від 2 119 до 2 173 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Thermo Alliance 22K 24
Характеристики
Thermo Alliance 22K 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Thermo Alliance 22K 500x400
Сортувати
Радіатор сталевий Thermo Alliance 22 500х400 бічне підключення (TA22500400 | 2 146 грн. |
Сталевий панельний радіатор Thermo Alliance 22 тип 500x400 бічне підключен | 2 173 грн. |
Стальний панельний радітор Thermo Alliance 22х500х400 | 2 119 грн. |
Радиатор стальной Thermo Alliance 22 тип 500х400 боковое подключение SD000 | 2 173 грн. |
Радіатор сталевий Thermo Alliance 22 500х400 бічне підключення (TA22500400 | 2 146 грн. |
Закрити
Рекомендуємо