Радіатор опалення DJOUL 22 600x2000
від 6 879 до 8 067 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 600x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 600x2000
Сталевий радіатор Djoul 22 600x2000 бічне підключення DJ226020 | 8 067 грн. |
DJOUL 22 тип 600x2000 (бічне підключення) 44367 | 6 879 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 600x2000 бок | 7 180 грн. |
Закрити
Рекомендуємо