Радіатор опалення Hi-Therm Compact 22 600x2000 (PK226002000)
Модифікації Hi-Therm Compact 22 47
Характеристики
Hi-Therm Compact 22 600x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Hi-Therm Compact 22 600x2000
Сортувати
Hi-therm Hi-therm Compact 22 600x2000 | 6 864 грн. |
Радіатор сталевий панельний Hi-Therm Compact 22 600x2000 бічний (PK2260020 | 6 865 грн. |
Сталевий Радіатор Hi-Therm Compact 22 600x2000 PK226002000 | 9 544 грн. |
Hi-therm Compact 22 600x2000 | 8 372 грн. |
Закрити
Рекомендуємо