Радіатор опалення DJOUL 22 600x900
від 3 289 до 4 089 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 600x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 600x900
Сортувати
Сталевий радіатор Djoul 22 600x900 бічне підключення DJ226090 | 3 798 грн. |
DJOUL 22 тип 600x900 (бічне підключення) 44373 | 3 289 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 600x900 бок | 3 435 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 600x900 нижнє підключення DJ220690 | 4 089 грн. |
DJOUL 22 тип 600x900 (нижнє підключення) 44495 | 3 777 грн. |
Закрити
Рекомендуємо