Радіатор опалення KALITE 22K 600x900
Фото 13 | від 3 066 до 4 112 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації KALITE 22K 55
Характеристики
KALITE 22K 600x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KALITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KALITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KALITE 22K 600x900
Сортувати
Радиатор стальной Kalite 22 бок 600x900 | 3 066 грн. |
Радіатор сталевий панельний Kalite 22 бок 600х900 12032032428 | 3 384 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бок 600x900 22341 | 4 112 грн. |
Радиатор стальной панельный Kalite 22 бок 600x900 000022341 | 3 210 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бік 600x900 | 3 531 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бік 600x900 | 3 710 грн. |
Радіатор сталевий панельний KALITE 22 бік 600x900 | 3 567 грн. |
Закрити
Рекомендуємо