Слайсер DMS AS-400
Фото 8 |
DMS AS-400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DMS AS-400
Скиборізка Dms AS-400 | 2 690 грн. |
Слайсер-ломтерізка DMS AS-400 Німеччина 400 Вт | 2 844 грн. |
Ломтерезка DMS AS-400 | 2 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →