Електричний котел Dnipro Evro 30/380 30 кВт 400 В
Товар застарів 25 200 грн. Джерело енергії: електрика; Розміщення: настінний; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 240; Корисна потужність (кВт): 30; Макс. t теплоносія (°С): 80; ККД (%): 95; Камера згоряння: немає; Розмір топки: Габарити (мм): 765x470x280; Вага (кг): 50; |
Dnipro Evro 30/380 30 кВт
400 В
4.5 кВт
230 В
4.5 кВт
400 В
6 кВт
230 В
6 кВт
400 В
9 кВт
12 кВт 400 В
400 В
15 кВт 400 В
18 кВт 400 В
24 кВт 400 В
27 кВт 400 В
30 кВт
400 В
36 кВт
400 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:30 кВт, площа ~ 240 м²
Всі характеристики
Характеристики Evro 30/380
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dnipro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dnipro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dnipro Evro 30/380
Ціни на Dnipro Evro 30/380 |
---|---|---|---|---|
Dnipro Evro 12/380 12 кВт 400 В | від 24 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Dnipro Evro 15/380 15 кВт 400 В | від 25 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Dnipro Evro 18/380 18 кВт 400 В | від 23 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Dnipro Evro 24/380 24 кВт 400 В | від 24 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Dnipro Evro 27/380 27 кВт 400 В | від 28 091 грн. | 1 пропозиція |