Гідроакумулятор Zilmet Inox Pro Z 200
Zilmet Inox Pro Z 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zilmet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zilmet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zilmet Inox Pro Z 200
Бак розширювальний Zilmet INOX-PRO 2 л 1/2 (11B0000200) 11B0000200 | 4 167 грн. |
Гідроакумулятор Zilmet Hydro-Pro Z200 2л (11B0000200) 11B0000200 | 3 125 грн. |
Бак розширювальний Zilmet ULTRA INOX-PRO 2л, 10 бар, 1/2" (11B0000200) | 3 687 грн. |
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Zilmet Inox Pro Z 200:
- Попереднє тиск — 3.5 бар
Модификації Zilmet Inox Pro Z 200
Ціни на Zilmet Inox Pro Z 200 |
---|---|---|---|---|
Zilmet Inox Pro Z 200 | від 3 125 грн. | 3 пропозиції | ||
Zilmet Inox Pro Z 8 | від 5 224 грн. | 3 пропозиції | ||
Zilmet Inox Pro Z 12 | від 5 570 грн. | 3 пропозиції | ||
Zilmet Inox Pro Z 18 | від 7 610 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо