Кавомолка Domotec MS-1106
Фото 5 |
Domotec MS-1106 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-1106
Усі ціни 56 →Кавомолка ножова електрична електропривод Domotec MS 1106 150 Вт ротаційна | 390 грн. |
Кавомолка Domotec MS-1106 150W S | 368 грн. |
Кавомолка електрична кухонна з ножами із нержавіючої сталі Domotec Origina | 390 грн. |
Кофемолка электрическая кухонная Domotec MS-1106S Plus с ножами из нержаве | 390 грн. |
Кавомолка Domotec MS 1106 Нержавіюча сталь | 391 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →