Кавомолка Domotec MS-1306
Domotec MS-1306 |
|
Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави
Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-1306
Усі ціни 28 →Кавомолка Domotec MS-1306 200W S | 539 грн. |
Кавомолка Domotec MS-1306 220V/200W Потужна | 544 грн. |
Кавомолка електрична Domotec MS-1306 кухонний подрібнювач для кави горіхів | 650 грн. |
Кавомолка електрична плита з ножами з нержавающей стали Domotec Original M | 534 грн. |
Краща потужна електрична кавоварка для дому Domotec MS-1306 (867266) | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →