Велосипед Dorozhnik Comfort Male Planetary Hub 28 2022
Dorozhnik Comfort Male Planetary Hub 28 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhnik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhnik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhnik Comfort Male Planetary Hub 28 2022
Усі ціни 7 →Dorozhnik Велосипед Dorozhnik COMFORT MALE Nexus 28" размер XL рама 22 202 | 10 266 грн. |
Велосипед ST 28" Dorozhnik COMFORT MALE планетарна з багажником задн St з | 10 266 грн. |
Велосипед Dorozhnik Comfort Male планет. 28" 22" ST 2024 Чорний (OPS-D-28- | 9 867 грн. |
Велосипед Dorozhnik Comfort Male планет. 28" 22" ST 2024 Черный (OPS-D-28- | 9 999 грн. |
Велосипед Dorozhnik Comfort Male планет. 28" 22" ST 2024 Чорний (OPS-D-28- | 10 266 грн. |
Dorozhnik Велосипед Dorozhnik Comfort Male планет. 28" 22" ST 2024 Чорний | 10 266 грн. |
Велосипед ST 28" Dorozhnik COMFORT MALE Планетарна рама- " з багажником за | 11 293 грн. |