Велосипед Dorozhnik Onyx PH 2022
Фото 5 |
Dorozhnik Onyx PH 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhnik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhnik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhnik Onyx PH 2022
Усі ціни 86 →Велосипед 20" Dorozhnik ONYX PH (2022) хаки матовый 12.5" (140-180 см) OPS | 13 102 грн. |
Велосипед 20" Dorozhnik ONYX планет. 12,5" червоний (м) (OPS-D-20-058) | 13 102 грн. |
Велосипед 20" Dorozhnik Onyx Ph 2022 (хакі (м)) | 13 102 грн. |
Велосипед 20" Dorozhnik Onyx Ph 2022 (хаки (м)) | 13 102 грн. |
Dorozhnik Велосипед Dorozhnik ONYX Nexus 20" рама М (2022) Синий OPS-D-20- | 13 102 грн. |
ще 20 пропозицій