Велосипед Dorozhnik Sapphire PH 28 2022
Dorozhnik Sapphire PH 28 2022 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhnik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhnik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhnik Sapphire PH 28 2022
Усі ціни 32 →Велосипед 28" Dorozhnik SAPPHIRE планет. 19" фіолетовий (м) (OPS-D-28-353) | 12 220 грн. |
Велосипед 28" Dorozhnik SAPPHIRE PH (2022) фиолетовый (м) 19" (165-185 см) | 12 220 грн. |
Велосипед 28 Dorozhnik Sapphire Ph 2022 темно-червоний OPS-D-28-355 | 12 220 грн. |
Велосипед 28 Dorozhnik Sapphire Ph 2022 темно-красный OPS-D-28-355 | 12 220 грн. |
Dorozhnik Велосипед Dorozhnik SAPPHIRE PH 28" размер L рама 19 2022 Фиолет | 12 220 грн. |
ще 20 пропозицій