Велосипед Dorozhnik Comfort Male 28 2024
Dorozhnik Comfort Male 28 2024 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhnik Comfort Male 28 2024
Усі ціни 18 →Dorozhnik Велосипед Dorozhnik COMFORT MALE 28" размер XL рама 22 2024 Сини | 7 898 грн. |
Велосипед 28" Dorozhnik COMFORT MALE 2024 (чорний) OPS-D-28-375 | 7 898 грн. |
Велосипед Dorozhnik Comfort Male 28" 22" ST 2024 Зелений (OPS-D-28-373) | 7 898 грн. |
Велосипед Dorozhnik Comfort Male 28" 22" ST 2024 Зеленый (OPS-D-28-373) OP | 7 613 грн. |
Велосипед Dorozhnik Comfort Male 28" 22" ST 2024 Зелений (OPS-D-28-373) OP | 7 898 грн. |
ще 13 пропозицій