Вантажна шина Doupro ST928 10 R20 149L
Виберіть розмір вантажної шини
Doupro ST928 10 R20 149L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doupro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doupro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doupro ST928 10 R20 149L
Усі ціни 16 →Doupro ST928 (ведуча вісь) 10.00 R20 149/146L | 8 730 грн. |
Doupro ST928 (ведущая) 10.00 R20 149/146L PR18 | 7 438 грн. |
Doupro ST928 (ведущая) 10 R20 149L | 7 925 грн. |
Doupro ST928 (привод-карьер) 10.00 R20 149/146L 18PR | 7 900 грн. |
Грузовые шины Doupro ST928 (ведущая) 10 R20 149/146L 18PR 1001061704 | 8 005 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Doupro ST928 10 R20 149L
Ціни на Doupro ST928 10 R20 149L |
---|---|---|---|---|
Doupro ST928 9 R20 144K | від 7 176 грн. | 11 пропозицій | ||
Doupro ST928 10 R20 149K | від 11 556 грн. | 1 пропозиція | ||
Doupro ST928 10 R20 149L | від 7 438 грн. | 16 пропозицій | ||
Doupro ST928 11 R20 152L | від 9 231 грн. | 15 пропозицій | ||
Doupro ST928 12 R20 156K | від 9 672 грн. | 16 пропозицій |