Вантажна шина WellPlus WAM716 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
WellPlus WAM716 9 R20 144K 9 R20 " 144 K 12 R20 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WellPlus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WellPlus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WellPlus WAM716 9 R20 144K
Усі ціни 12 →Wellplus WAM716 (ведущая) 9.00 R20 144/142K PR16 | 7 269 грн. |
Wellplus WAM716 (ведущая) 9 R20 144K | 7 385 грн. |
Wellplus WAM716 (привод-карьер) 9.00 R20 144/142K 16PR | 7 390 грн. |
Вантажна шина WELLPLUS WAM716 (ведуча) 9.00R20 144/142K | 7 338 грн. |
Вантажна шина WELLPLUS WAM716 (ведуча) 9.00R20 144/142K | 7 269 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації WellPlus WAM716 9 R20 144K
Ціни на WellPlus WAM716 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
WellPlus WAM716 9 R20 144K | від 7 235 грн. | 12 пропозицій | ||
WellPlus WAM716 12 R20 156K | від 9 765 грн. | 4 пропозиції |