Dreame D10s Plus (RLS6AD)
Відео 4Фото 12 |
Dreame D10s Plus |
|
Багатофункціональна, продуктивна та повністю автоматизована клінінгова система, що складається з роботизованого пилососу та зарядної док-станції, яка також підтримує функцію вивантаження сміття з робота в спеціальний одноразовий мішок пилозбірник. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на вимогливих користувачів, які обирають розумну побутову техніку, що дозволяє ефективно автоматизувати виконання повсякденних побутових завдань.
Пилосос Dreame D10s Plus обладнаний удосконаленою навігаційною системою з лазерним сенсором-дальноміром (LiDAR), що обертається, і повноцінно підтримує функцію автоматичної картографії для самостійного прокладання оптимальних маршрутів. Крім цього, ключовими особливостями пристрою є висока потужність всмоктування до 5000 Па, вбудована камера (може застосовуватися для віддаленого відеоспостереження) і значна автономність до 280 хв (в економічному режимі). Такий пилосос здатний виконувати якісне сухе та швидке вологе очищення приміщень значної площі. Легко прибирає не тільки пил, пісок, а й дрібне сміття. Підтримує віддалене керування через глобальну мережу (за допомогою програми Dreamehome) та керування голосом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame D10s Plus
Усі ціни 47 →Робот-пилосос Dreame Bot D10s Plus (Black) RLS6AD | 18 399 грн. |
Dreame Dreame D10s Plus (RLS6AD) | 19 999 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D10s Plus (RLS6AD) | 16 769 грн. |
Робот-пылесос Dreame Bot D10S Plus RLS6AD | 19 999 грн. |
Робот-пилосос Xiaomi Dreame Vacuum Cleaner D10s Plus (RLS6AD) | 19 299 грн. |