Xiaomi Robot Vacuum X10 (B102GL)
Відео 3Фото 3 |
Xiaomi Robot Vacuum X10 |
|
Одна з високотехнологічних автоматичних роботів-пилососів сімейства Xiaomi Robot Vacuum Х-series з удосконаленою навігаційною системою S-Cross AI Advanced 3D для якісного сухого/вологого прибирання приміщень великої площі. Завдяки використанню лазерного 3D сканера-дальноміру та мікропроцесорному управлінню, ця самостійно будує карту приміщення та прокладає оптимальний маршрут руху без ударів об стіни та зіткнень з предметами.
Комплектується простою зарядною док-станцією. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, який орієнтований на просунутих користувачів, які віддають перевагу smart-технікі, здатній взяти на себе питання автоматизації щоденних побутових завдань. Крім високоточної навігаційної системи (LiDAR + камери + сенсори ближнього радіусу дії) серед головних особливостей пилососу Xiaomi Robot Vacuum X10 слід згадати хорошу прохідність, значну силу всмоктування та подовжену центральну щітку, що захоплює максимум забруднень. Ця модель здатна швидко зібрати пил, пісок і різне дрібне сміття. Вологе прибирання виконується зволоженою мікрофібровою серветкою (підтримуються три швидкості подачі води). Спеціальні ультразвукові сенсори автоматично визначають килими та навігаційна система пилососа виключає їх із зон вологого прибирання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Robot Vacuum X10
Усі ціни 49 →Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum X10 | 17 999 грн. |
Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum X10 (White) BHR6068EU | 13 699 грн. |
Робот пилосос миючий Xiaomi Mi Robot Vacuum Х10 (977300), білий, техніка д | 13 790 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum X10 | 11 999 грн. |
Миючий робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum X10 White (JCZ2201) | 12 999 грн. |