Пилосос
Dreame M12
Відео 2Фото 7 |
Dreame M12 |
|
Автоматичне збільшення потужності для виявлення забруднень. Режим самоочищення ролика.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dreame M12
Усі ціни 23 →Dreame Dreame Wet & Dry Vacuum Cleaner M12 (HHV3) | 17 999 грн. |
Миючий пилосос / Вертикальний+ручний пилосос (2в1) Dreame Wet&Dry Vacuum C | 17 882 грн. |
Моющий пылесос Dreame M12 HHV3 | 17 999 грн. |
Миючий пилосос / Вертикальний+ручний пилосос (2в1) Dreame Wet&Dry Vacuum C | 19 599 грн. |
Вертикальний пилосос Xiaomi Dreame Wet and Dry Vacuum Cleaner M12 (HHV3) | 17 679 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →