Електробритва DSP 60050
Відео 2Фото 6 |
DSP 60050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 60050
Усі ціни 7 →Электробритва для мужчин роторная для влажного и сухого бритья аккумулятор | 699 грн. |
Чоловіча електробритва для обличчя та тіла для вологого та сухого гоління | 749 грн. |
Електробритва для чоловіків DSP 60050 IPX5 роторна бритва 2 в 1 для волого | 795 грн. |
Акумуляторна електробритва для вологого та сухого гоління з насадками та т | 719 грн. |
Електробритва для чоловіків DSP 60050 IPX5 роторна для вологого та сухого | 699 грн. |
Електробритва - триммер для вологого та сухого гоління з 3 знімними насадк | 839 грн. |
Чоловіча водонепроникна електробритва для тіла DSP 60050 | 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →