Електробритва Panasonic ES-SL41
Відео 7Фото 3 |
Panasonic ES-SL41 |
|
Бритва виконана у веселій святковій забарвленням, корпус може бути червоним, синім, або сріблястим. Тип роботи бритви - сітковий, є 2 плаваючі голівки для сухого або вологого гоління, а також тример, якщо треба підрівняти волосся. Заряду вбудованого акумулятора вистачає на 21 хвилину безперервної роботи, що, загалом-то, не дуже й багато.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic ES-SL41
Усі ціни 108 →Електробритва Panasonic ES-SL41-S520 | 1 789 грн. |
Електробритва Panasonic ES-SL41-S520 | 1 799 грн. |
Електробритва Panasonic ES-SL41-A520 | 1 799 грн. |
PANASONIC ES-SL41-A520 | 2 035 грн. |
Електробритва чоловіча Panasonic ES-SL41-R520 | 2 231 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →