Епілятор DSP 70019
Фото 6 |
DSP 70019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 70019
Усі ціни 13 →Професійний жіночий епілятор пилка масажер 6в1 DSP 70019 | 1 290 грн. |
Багатофункціональний електричний епілятор DSP 70019 6в1 тримач пилка масаж | 1 299 грн. |
Електричний епілятор DSP 70019 6в1 фіолетовий тримач пилка масажер очищува | 1 283 грн. |
Електричний епілятор DSP 70019 6в1 Бежевий триммер пилка масажер очищувач | 1 285 грн. |
Жіночий епілятор DSP Потужність 3 Вт, 5 насадок, 60 хв роботи від акумулят | 1 599 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →