Тример Braun FG 1100 (81455366)
Відео 1Фото 6 |
Braun FG 1100 |
|
Компактний і багатофункціональний прилад, що дозволяє швидко позбутися від небажаного волосяного покриву, практично не доставляючи при цьому хворобливих відчуттів навіть у зонах з підвищеною чутливістю. Завдяки різноманітним насадкам, що входять в комплект, користувач може з легкістю коректувати форму брів, видаляти волоски на обличчі і в зоні бікіні. Тример BRAUN FG1100 може похвалитися компактними розмірами і ергономічним дизайном корпусу, що гарантує комфортне використання. В загальну комплектацію також входять спеціальний чохол, який забезпечить безпечне зберігання і транспортування, щіточка для очищення робочої головки, а також набір насадок: головка для точкового видалення волосся, насадка для гоління, а також дві насадки-гребінця для рівняння волосся до рівномірної довжини (5 або 8 мм). Працює пристрій від батарейок типу ААА.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun FG 1100
Усі ціни 35 →Жіночий тример Braun FG 1100 Pink | 1 009 грн. |
Женский триммер для бикини Braun Silk-epil FG 1100 81420173 | 1 079 грн. |
Тример Braun FG 1100 Pink | 1 079 грн. |
Епілятор Braun FG1100 | 1 199 грн. |
Епілятор Braun Silk-epil FG 1100 Pink | 1 278 грн. |
14 3 11 11 |
- Для придання форми бровам, стайлінг у області бікіні
- Час роботи — 120 хв
- Чохол в комплекті