Мотошина Dunlop Elite 4 150/80 -16 77H
Відео 12Фото 5 | Товар застарів 3 940 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 150; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 16; Індекс швидкості: H; |
Dunlop Elite 4 150/80 -16 77H 80/90 B 21 " 80/90 R 21 " 48 H 48 H 100/90 B 19 " 57 H 110/90 B 18 " 61 H 110/90 B 19 " 62 H 120/90 B 17 " 64 S 120/90 B 18 " 65 H 130/70 B 18 " 130/70 R 18 " 63 H 63 H 130/90 B 16 " 73 H 130/90 R 16 " 73 H 140/80 B 17 " 69 S 140/90 B 15 " 70 H 140/90 R 16 " 77 H 150/80 B 16 " 150/80 R 17 " 77 H 72 H 150/90 B 15 " 160/80 B 16 " 80 H 80 H 160/80 R 16 " 80 H 170/80 B 15 " 180/60 R 16 " 77 H 80 H 180/65 B 16 " 81 H 180/70 R 16 " 200/55 R 16 " 77 H 77 H 250/40 R 18 " 81 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop Elite 4 150/80 -16 77H
Ціни на Dunlop Elite 4 150/80 -16 77H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Elite 4 80/90 R21 48H | від 7 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop Elite 4 130/70 R18 63H | від 8 155 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Elite 4 130/90 -16 73H | від 7 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop Elite 4 130/90 R16 73H | від 8 272 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Elite 4 150/80 R17 72H | від 10 458 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Elite 4 160/80 -16 80H | від 12 755 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop Elite 4 160/80 R16 80H | від 8 348 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop Elite 4 180/60 R16 80H | від 10 224 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop Elite 4 200/55 R16 77H | від 12 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop Elite 4 250/40 R18 81V | від 16 720 грн. | 5 пропозицій |
Схожі