Літня шина Dunlop SP Sport Maxx 050 235/60 R18 103H
Відео 9Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Dunlop SP Sport Maxx 050 235/60 R18 103H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop SP Sport Maxx 050 235/60 R18 103H
Усі ціни 9 →Dunlop SP Sport MAXX 050 235/60 R18 103H | 5 724 грн. |
Dunlop SP Sport MAXX 050 235/60 R18 103H | 5 724 грн. |
Dunlop SP Sport Maxx 050 235/60 R18 103H 105658 | 5 874 грн. |
Шини Dunlop SP Sport MAXX 050 235/60 R18 103H | 5 830 грн. |
Dunlop SP Sport MAXX 050 235/60 R18 103H | 5 507 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →