Вантажна шина Dunlop SP446 315/80 R22.5 154M
Фото 3 | Товар застарів 12 773 грн. Тип: ведуча; Ширина (мм): 315; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 154; |
Виберіть розмір вантажної шини
Dunlop SP446 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dunlop SP446 315/80 R22.5 154M
Ціни на Dunlop SP446 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP446 315/70 R22.5 154L | від 19 200 грн. | 11 пропозицій | ||
Dunlop SP446 315/70 R22.5 154M | від 20 161 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop SP446 315/80 R22.5 156L | від 20 435 грн. | 11 пропозицій | ||
Dunlop SP446 315/80 R22.5 156M | від 20 434 грн. | 10 пропозицій |