Вантажна шина LEAO KTD300 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
LEAO KTD300 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LEAO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LEAO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LEAO KTD300 295/80 R22.5 152L
Leao KTD300 (ведущая) (295/80R22.5 152L) | 14 162 грн. |
Leao KTD300 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148L | 14 294 грн. |
Leao KTD300 (ведуча) 295/80 R22.5 152/148L | 13 800 грн. |
Leao KTD300 ведуча ведуча (295/80R22,5 152/148L) 393397 | 13 884 грн. |
Шина Leao KTD300 (провідна) 295/80 R22.5 152/148L | 15 271 грн. |
Модификації LEAO KTD300 295/80 R22.5 152L
Ціни на LEAO KTD300 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
LEAO KTD300 295/80 R22.5 152L | від 13 800 грн. | 5 пропозицій | ||
LEAO KTD300 295/80 R22.5 152M | від 13 503 грн. | 8 пропозицій | ||
LEAO KTD300 315/70 R22.5 156L | від 13 900 грн. | 5 пропозицій | ||
LEAO KTD300 315/80 R22.5 156L | від 14 250 грн. | 9 пропозицій |