Вантажна шина West Lake WDR1 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
West Lake WDR1 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake WDR1 315/70 R22.5 154L
WestLake WDR1 (приводная) 315/70 R22.5 154/150L 18PR | 13 166 грн. |
Westlake WDR1 315/70R22.5 154/150 | 17 136 грн. |
Шина WestLake WDR1 (провідна) 315/70 R22.5 154/150L | 14 444 грн. |
Відеоогляди