Вантажна шина Duraturn Y529 315/80 R22.5 157J
14 400 грн. Купити! Duraturn Y529 (привод-карьер) 315/80 R22.5 157/154J 20PR "M+S"Garant-shina.comНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Duraturn Y529 315/80 R22.5 157J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Duraturn Y529 315/80 R22.5 157J
Ціни на Duraturn Y529 315/80 R22.5 157J |
---|---|---|---|---|
Duraturn Y529 315/80 R22.5 157J | від 14 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Duraturn Y529 315/80 R22.5 158G | від 16 136 грн. | 1 пропозиція | ||
Duraturn Y529 315/80 R22.5 158L | від 14 456 грн. | 1 пропозиція |