Мотошина Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/60 R17 78W
Відео 3Фото 12 | Очікується у продажу 10 361 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 190; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/60 R17 78W 110/70 B 17 " 54 W 110/70 R 17 " 54 W 110/80 B 18 " 110/80 R 18 " 58 V 58 V 120/60 B 17 " 55 W 120/60 R 17 " 55 W 120/70 B 17 " 120/70 R 17 " 58 W 58 W 120/70 R 18 " 59 W 120/70 R 19 " 60 W 130/70 R 17 " 62 W 140/70 R 17 " 66 H 140/70 R 18 " 67 V 150/60 R 17 " 66 H 150/70 R 17 " 69 W 150/70 R 18 " 70 W 160/60 B 17 " 69 W 160/60 B 18 " 70 W 160/60 R 17 " 69 W 160/60 R 18 " 70 W 160/70 B 17 " 73 W 160/70 R 17 " 73 W 170/60 B 18 " 170/60 R 17 " 73 W 72 W 170/60 R 18 " 73 W 180/55 B 17 " 73 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 B 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W 190/60 R 17 " 78 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/60 R17 78W
Ціни на Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/60 R17 78W |
---|---|---|---|---|
Dunlop SportMax RoadSmart IV 110/70 -17 54W | від 5 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 110/70 R17 54W | від 5 622 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 110/80 R18 58V | від 6 812 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/60 -17 55W | від 6 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/60 R17 55W | від 6 457 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/70 R17 58W | від 5 817 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/70 R18 59W | від 6 570 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/70 R19 60W | від 6 797 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 130/70 R17 62W | від 8 211 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R17 66H | від 5 095 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R18 67V | від 7 700 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 150/60 R17 66H | від 6 530 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 150/70 R17 69W | від 7 231 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop Sportmax Roadsmart IV 150/70 R18 70W | від 10 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/60 -17 69W | від 6 890 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/60 -18 70W | від 6 890 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/60 R17 69W | від 7 242 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/60 R18 70W | від 7 364 грн. | 6 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/70 -17 73W | від 6 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/70 R17 73W | від 7 470 грн. | 7 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 170/60 R17 72W | від 8 029 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 170/60 R18 73W | від 9 387 грн. | 5 пропозицій | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 180/55 -17 73W | від 7 650 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 180/55 R17 73W | від 8 357 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/50 -17 73W | від 8 030 грн. | 1 пропозиція | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/50 R17 73W | від 8 738 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/55 R17 75W | від 8 879 грн. | 3 пропозиції |