Автоакумулятор Duracell Advanced DA50
від 2 813 до 3 500 грн. Порівняти ціни 4 →Призначення:авто Ємність:50 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:450 A |
Модифікації Duracell Advanced 16
Характеристики
Duracell DA50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duracell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duracell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Duracell Advanced DA50
Сортувати
Аккумулятор 50Ah-12v Duracell Advanced (DA 50) (210x175x190), R, EN450 DA5 | 3 219 грн. |
DURACELL DA50 | 2 813 грн. |
Автомобільний акумулятор advanced 50ач 450а "+" справа DURACELL, DA50 | 3 500 грн. |
Батарея акумуляторна Duracell Advanced 12В 50Аг 450А(EN) R+(DA50) пр-во DU | 3 135 грн. |
Закрити
Рекомендуємо