Автоакумулятор Duracell Starter DS72
Відео 19 | від 3 471 до 4 545 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:72 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:660 A |
Модифікації Duracell Starter 7
Характеристики
Duracell DS72 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duracell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duracell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Duracell Starter DS72
Сортувати
Аккумулятор 72Ah-12v Duracell Starter (DS 72) (278x175x190), R, EN660 DS72 | 4 008 грн. |
DURACELL DS72 | 3 471 грн. |
Автомобільний акумулятор Duracell 72Аh Starter (-/+) EN660 (DS 72) (СТ-001 | 3 695 грн. |
Акумулятор автомобільний 72ач 660а "+" праворуч DURACELL, DS72 | 4 408 грн. |
Автомобільний акумулятор Duracell 72AH 660A 12V (DS72) | 4 545 грн. |
Батарея акумуляторна Duracell Starter 12В 72Ач 660А(EN) R+(DS72) пр-во DUR | 3 903 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо