Міксер будівельний DWT BM-1050 M (86155)
Відео 2Фото 2 |
DWT BM-1050 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT BM-1050 M
Дриль-міксер DWT BM-1050M | 2 991 грн. |
Дриль електричний DWT BM-1050 M ORIGINAL | 3 560 грн. |
Дриль-міксер DWT BM-1050 M | 3 049 грн. |
Дриль-міксер DWT BM-1050M 1050 Вт | 3 383 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →