Електролобзик DWT STS 06-85 DV
Фото 7 |
DWT STS 06-85 DV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DWT STS 06-85 DV
Усі ціни 7 →Лобзик електричний DWT STS06-85 DV | 2 507 грн. |
Електролобзик DWT STS06-85 DV | 3 234 грн. |
Лобзик електричний DWT STS06-85 DV ORIGINAL | 3 400 грн. |
Лобзик DWT STS06-85 DV | 2 999 грн. |
Електролобзик DWT STS06-85 DV | 3 239 грн. |
Електролобзик DWT STS06-85 DV 650 Вт | 3 247 грн. |
Електролобзик DWT STS06-85 DV | 3 235 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →