Кишеня для накопичувача Dynamode DM-CAD-25316
![]() |
Dynamode DM-CAD-25316 |
|
Прозорий кишеня для 2.5-дюймових HDD і SSD-дисків зі стандартним інтерфейсом SATA I/II/III. Модель дозволяє швидко трансформувати накопичувач у портативне переносне сховище інформації. Прозорий дизайн виділяє кейс на тлі одноманітної маси моделей-аналогів. Для з'єднання боксу служить бортовий інтерфейс USB стандарту 3.2 gen1, що має пропускну здатність обміну даними до 5 Гбіт/с.
Кабель USB для цих цілей входить у стандартну заводську комплектацію Dynamode DM-CAD-25316. Кейс має один слот під жорсткий диск і передбачає безінструментальне встановлення сховища даних. У передній частині корпусу моделі є LED-індикація активності синього кольору. Зовнішній кишеня сумісний з HDD і SSD-дисками об'ємом до 4 ТБ. Модель підкуповує не лише прозорим виконанням, але й портативними габаритами збірки — розміри її корпусу становлять 126x78x12 мм. Бокс визначається всіма популярними операційними системами автоматично — у режимі з'єднання Plug&Play.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynamode 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynamode.
Купити Dynamode DM-CAD-25316
Усі ціни 22 →Dynamode DM-CAD-25316 | 238 грн. | ![]() |
Dynamode DM-CAD-25316 — Карман-адаптер зовнішній для 1х2.5" USB 3.0 | 235 грн. |
| 311 грн. |
| 545 грн. |
| 419 грн. |