USB-хаб Dynamode USB3.1-TypeC-RJ45-HUB3
Dynamode USB3.1-TypeC-RJ45-HUB3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynamode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynamode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynamode USB3.1-TypeC-RJ45-HUB3
Усі ціни 13 →Адаптер Dynamode USB 3.1 Type-C - RJ45 Gigabit Lan USB3.1-TypeC-RJ45-HUB3 | 433 грн. |
Dynamode USB-C 3.1 RJ-45 + 3-Port (USB3.1-TYPEC-RJ45-HUB3) USB3.1-TypeC-RJ | 479 грн. |
Перехідник Dynamode USB 3.1 Type-C - RJ45 Gigabit Lan, 3*USB 3.0 (USB3.1-T | 424 грн. |
Dynamode Перехідник Dynamode USB 3.1 Type-C - RJ45 Gigabit Lan, 3*USB 3.0 | 424 грн. |
Dynamode USB3.1-TypeC-RJ45-HUB3 | 427 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →